Instytucja

Firma Budowlano-Consultingowa IKA Jarosław Wójcik

Firma Budowlano-Consultingowa IKA Jarosław Wójcik

43-100 Tychy
ul. Fabryczna 45

tel. 032 215 67 11

kom. 0 501 105 405

www.ika-bud.pl

Firma Budowlano-Consultingowa IKA Jarosław Wójcik powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności świadczymy usługi w zakresie robót budowlanych i wykończeniowych, a także doradztwa technicznego i logistycznego w obszarze przedsięwzięć budowlanych.

Aktualnie zespół naszej firmy liczy 45 wysokowykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędną wiedzę i co najważniejsze doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych i wykończeniowych. Wśród wielu z dotychczasowych Klientów, korzystających z naszych usług, pracownicy firmy zyskali opinię profesjonalistów zaangażowanych w realizację stawianych zadań.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają między innymi posiadane certyfikaty takich producentów, jak: Sika, Rockfon, Ardex oraz Knauf (Systemy Gipsowe). Niezależnie najlepszym probierzem naszych możliwości jest zamieszczona na stronie "Realizacje" lista wykonanych przez naszą firmę robót.

Od 2007r. firma IKA poszerzyła swoją ofertę o roboty żelbetowe. Specjalizujemy się w wykonawstwie wszelkiego rodzaju konstrukcji żelbetowych w stalowych deskowaniach systemowych, np. PERI.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 29999Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.