Firma

MUNDIVIE SPÓŁKA AKCYJNA

MUNDIVIE SPÓŁKA AKCYJNA

43-385 Jasienica
ul. Jasienica 607

tel. +48 33 815 26 27

tel. +48 33 815 26 30

https://mundivie.com/

Tradycje naszej firmy sięgają 1888 roku. Od pokoleń dbamy o najwyższą jakość wykonania naszych produktów.

Z myślą o koneserach luksusowych jak również regionalnych produktów stworzyliśmy Krakowski Dom Alkoholi Rzemieślniczych. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, które sprzyja ciekawym spotkaniom i rozmowom. Można tu posmakować wykwintnych trunków produkowanych na bazie oryginalnych receptur, ale także napić się wyśmienitej kawy czy herbaty. Krakowski Dom Alkoholi Rzemieślniczych prowadzi również warsztaty polegające na przygotowaniu własnych kompozycji smakowych pod okiem specjalisty.

W naszej ofercie mamy wiele znakomitych produktów. Na szczególną uwagę zasługują Miodula i Polowaca, które wytwarzamy w oparciu o receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nasze wyjątkowe produkty tworzymy z wielką pasją, dbając jednocześnie o najwyższą jakość ich wykonania. Każdy nasz wyrób charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem oraz wyszukanym smakiem, a osad świadczy o naturalnym pochodzeniu składników, z których tworzymy nasze produkty. Odpowiednio dobrane oraz specjalnie skomponowane składniki, a także szeroki wachlarz smaków i aromatów powoduje, że nasze wyjątkowe produkty trafiają w gusta smakoszy tradycyjnych trunków, jak również tych, którzy preferują bardziej współczesne smaki.

Nasza kolejna propozycja to produkty z serii Potok Wysoki, które wytwarzamy z wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych owoców, kwiatów, korzeni czy ziół. Nasze znakomite wyroby, oprócz walorów smakowych, posiadają również właściwości lecznicze. Produkty z serii Potok Wysoki charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem, co podkreśla wyjątkowość tych produktów. Oferujemy Państwu kilka rodzajów produktów z serii Potok Wysoki, a z racji tego, że wszystkie nasze produkty wytwarzamy z naturalnych składników, naturalnym zjawiskiem będzie delikatny osad.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie https://mundivie.com/.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 97Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2024.05.20

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.