Instytucja

Decoline

43-100 Tychy
ul. Kopernika 3 os. H

tel. 32 328 26 48

http://www.decoline.pl

Misją naszej firmy jest dostarczenie nowoczesnych i kompeksowych rozwiązań.
Studio zostało założone w 2001r. i szczyci się kreatywnością swoich koncepcji oraz realizacji. Profesionalny zespół projektantów zajmuję się tworzeniem krojonych na miarę projektów i aranżacji. Budując przestrzeń szukamy inspiracji zarówno w indywidualnych potrzebach Klientów, jak i we współczesnych trendach wnętrzarskich i wzorniczych.
         Pierwszym działaniem z naszej strony jest wizyta projektanta w domu Klienta, na podstawie której tworzony jest projekt i koncepcja pomieszczeń mieszkalnych. Następnym etapem jest spotkanie w celu omówienia projektu, podczas którego omawiamy propozycję aranżacji pomagając równocześnie dobrać kolorystykę, rodzaj światła oraz ciekawe rozwiązania techniczne, tak aby całość tworzyła harmonijne wnętrze.
          Przed przystąpieniem do realizacji podpisujemy z Klientem umowę, gdzie określona jest terminowo realizacja na okres od 4-6 tygodni, uwzględniając  wszystkie szczegóły mające wpływ na jakość mebli. Kiedy meble są gotowe, dostarczamy je pod wskazany adres i przystępujemy do montażu mebli, którego dokonuje fachowa i wyspecjalizowana ekipa monterska.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 20071Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.11.25

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.