Instytucja

DAN POL Sp.j.

43-100 Tychy
ul. Murarska 28

tel. 032 216 85 27

fax 032 216 85 01

http://www.danpol.tychy.pl

Firma DAN POL działa na rynku już od 1994r. świadcząc w szerokim zakresie usługi budowlane dla wielu znanych instytucji i przedsiębiorstw oraz prywatnych inwestorów.

Specjalizacja firmy to prace termomodernizacji budynków w tzw. metodzie lekko - mokrej. W okresie działalności prace wykonywaliśmy na kilkudziesięciu obiektach docieplając około 500 000 m2 powierzchni stosując m.in. systemy ATLAS, DIESSNER, BOLIX, FA GRA, CAPAROL, DRYVIT.

Działalność firmy oparta jest na pracy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którym zawdzięczamy dobrą współpracę z inwestorami i zdobycie ich zaufania. Wykazując dużą dyspozycyjność oceniani jesteśmy jako wykonawca rzetelny, solidny i terminowy.

Jesteśmy wykonawcą otwartym na wszelkie sugestie inwestora. Dążąc do zapewnienia kompleksowej obsługi naszych kontrahentów zapewniamy również doradztwo techniczne oraz projektowe. Nawiązana współpraca z biurami projektowymi pozwala nam na pełną realizację inwestycji, począwszy od opracowania projektu do jego finalnej realizacji.

Wiążąc dalszy rozwój firmy z terenem województwa śląskiego podjęliśmy działania mające na celu pomoc w rozwoju oświaty i kultury naszego regionu sponsorując m.in. remont Filharmonii Śląskiej w Katowicach oraz świadcząc pomoc finansową dla szkół.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 22188Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.