Instytucja

"Transmlecz" Sp. z o.o.

43-100 Bieruń
ul. Świerczyniecka 81

tel. 032 216 47 67

http://www.transmlecz.pl

Firma Transmlecz jest obecna na rynku transportowym od 1985 r.

Od 1998 roku Firma Transmlecz odnawia swój tabor oraz rozwija dzierżawę ciągników i naczep.

Od lat na wszystkich kierunkach międzynarodowych i krajowych obsługujemy z powodzeniem szerokie grono klientów.

Jesteśmy specjalistą transportowym: mamy doświadczonych pracowników, profesjonalną i nowoczesną flotę pojazdów, oraz zaawansowany i zintegrowany system informatyczny klasy ERP. Jesteśmy partnerem stabilnym i godnym zaufania.

Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom stawianym przez klientów, przez co wdrożone zostały System Jakości ISO 9001-2000 oraz system zapewnienia bezpieczeństwa żywności HACCP.

Kierunki naszej działalności :

* Transport specjalistyczny - przewozy ładunków spożywczych cysternami
* Wysłodziny - sprzedaż i Transport wysłodzin browarnianych (młóta)


Gwarantujemy profesjonalną obsługę naszych klientów. Z myślą o ich satysfakcji proponujemy możliwie najbardziej elastyczne rozwiązania problemów logistycznych oraz konkurencyjne na rynku TSL stawki. Podejmujemy każde wyzwanie mogące zaowocować obustronną satysfakcją i długoterminową współpracą.

Nasza firma przygotowana jest do stałej, kompleksowej obsługi znanych i wymagających koncernów międzynarodowych a także mniejszych, prężnie działających firm.

Specjalizujemy się w przewozach taborem specjalistycznym. Naszą flotę stanowią cysterny przystosowane do przewozu płynnych i półpłynnych artykułów spożywczych. Transport krajowy obejmuje w dużej części obsługę firm w zakresie skupu i przerzutów mleka. Realizujemy również międzynarodowe przewozy artykułów mlecznych, świeżych owoców, koncentratów, syropów cukrowych, wina, maggi, tłuszczy, etc.. Towary te dostarczamy do mleczarni, przetwórni artykułów spożywczych, cukrowni, browarów a także wielu innych odbiorców na terenie kraju i Europy.

Nasze doświadczenie jest owocem współpracy z wieloletnimi partnerami strategicznymi. To właśnie ich zaufanie umożliwiło dynamiczny rozwój Firmy Transmlecz na przestrzeni ostatnich lat.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 15785Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.09

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.