Instytucja

MaxCom Sp. z o.o.

MaxCom Sp. z o.o.

43-100 Tychy
ul. Towarowa 23a

tel. 032 327 70 89

tel. 032 325 07 00

fax 032 327 78 60

http://www.maxcom.net.pl

MaxCom Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją urządzeń telekomunikacyjnych, głównie aparatów telefonicznych przewodowych i bezprzewodowych, VOIP ,radiotelefonów PMR typu walkie-talkie, akcesoriów komputerowych, nawigacji satelitarnej GPS oraz telefonów GSM.

Należymy aktualnie do liderów w Europie pod względem liczby sprzedawanych aparatów telefonicznych, ich nowoczesnego wyglądu oraz zaawansowanych funkcji i technologii.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientowi najnowszych osiągnięć w dziedzinie telekomunikacji, multimediów, akcesoriów komputerowych nawigacji satelitarnej GPS czy telefonii GSM przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i najwyższej jakości, kontrolowanej na bieżąco przez naszych inżynierów w fabrykach.
Dzięki takiemu podejściu jesteśmy postrzegani jako solidny partner, na którym zawsze można polegać. Gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów.

Oferowane przez nas urządzenia dzięki swej wytrzymałości oraz funkcjonalności nadają się doskonale do zastosowań domowych i biurowych oraz plenerowych. Jesteśmy pionierami we wprowadzaniu najbardziej nowatorskich rozwiązań dla wymagających klientów

W naszej ofercie znajdują się proste tanie i funkcjonalne aparaty przewodowe, rozbudowane aparaty przewodowe oraz cyfrowe aparaty bezprzewodowe typu DECT. Oferujemy również najnowocześniejsze radiotelefony PMR typu walkie-talkie wyposażone w najbardziej zaawansowane funkcje dla profesjonalistów jak i prostsze modele do powszechnego użytku oraz baby monitory.
Nawigacje satelitarne GPS, które proponuje MaxCom zawierają najlepsze mapy praktycznie wszystkich krajów Europy , przyjazne menu, a ponadto posiadają szereg dodatkowych użytecznych funkcji dla użytkownika. W swojej ofercie posiadamy również ciekawą kolekcję toreb do notebooka w tym modele dedykowane specjalnie dla kobiet. Oferta MaxCom obejmuje również telefony przewodowe oraz bezprzewodowe VOIP oraz bramki VOIP do rozmów poprzez Internet.

Wraz z dalszym rozwojem firmy i dostosowaniem naszej oferty do potrzeb i oczekiwań klientów, Firma MaxCom wprowadziła na polski rynek , przyjazny dla użytkownika, ergonomiczny telefon komórkowy GSM z dużymi klawiszami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu został zaprojektowany telefon GSM MM500BB jako produkt specjalnie dla tych osób, które cenią prostotę obsługi. Skupiliśmy się na ergonomii, komunikacji głosowej oraz na funkcji SMS. Telefon posiada duże klawisze oraz wyraźny, podświetlany ekran LCD o wysokim kontraście, wyświetlający duże czytelne cyfry i litery. Ergonomiczne, duże, oddzielone od siebie podświetlane przyciski umożliwiają łatwe operowanie w ciemnościach również przez osoby słabiej widzące.]

Wysoki poziom fachowej wiedzy, oraz zdobyte doświadczenie w branży elektronicznej i IT pozwala nam na realizację oczekiwań naszych klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz ich nowoczesność.


Wszystkie nasze urządzenia oferowane na rynek Europejski , posiadają certyfikaty zgodności dopuszczające je do użytku w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.

Dbamy by nasze produkty były niezawodne, łatwe w użyciu przez klienta oraz bezpieczne.
Oferujemy również szybki i sprawny serwis.

Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów MaxCom jest ich znakomita sprzedaż praktycznie we wszystkich sieciach handlowych w naszym kraju, sklepach specjalistycznych, u operatorów telekomunikacyjnych oraz dystrybutorów i dealerów, a także ich obecność i rosnąca sprzedaż w większości krajów Europy.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 27457Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.26

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.