Instytucja

AUTO-NET Sp. z o.o.

AUTO-NET Sp. z o.o.

43-100 Tychy
ul. Turyńska 101

tel. 032 325 01 60

fax 032 325 01 69

http://www.auto-net.pl

Auto-Net Sp. z o.o. to nowatorskie przedsięwzięcie w branży transportu i logistyki pojazdów samochodowych.

Firma powstała pod koniec 2002r. z inicjatywy doświadczonego zespołu ekspertów w sektorze logistyki i transportu pojazdów w Polsce.

Auto-Net Sp. z o.o. to nowa formuła obsługi Klienta, której powstawanie sprzyjały zachodzące przeobrażenia rynkowe, min. GVO i integracja z Unią Europejską.

Specjalizujemy się w transporcie pojedynczych samochodów (nie pełno-ładunkowych) osobowych i dostawczych wszystkich marek i modeli na terenie Polski oraz indywidualnej obsłudze spedycyjnej dealerów samochodowych na terenie całej Unii Europejskiej.

Struktura naszej firmy opiera się na specjalistach z najdłuższym stażem i doświadczeniem w branży logistyki i transportu samochodów w Polsce.

Dysponujemy potencjałem przewozowym, który sprosta ilościowym i jakościowym potrzebom transportu każdego indywidualnego Klienta (salonu samochodowego).

Posiadamy kompleksowy pakiet ubezpieczeń transportowych z uwzględnieniem kradzieży oraz uczestniczenia w wypadku i/lub kolizji drogowej środka transportu z ładunkiem.

Usługi świadczymy w oparciu o nowoczesną technologię komunikacji i wymiany danych z wykorzystaniem powszechnie dostępnych łączy internetowych.

Obsługujemy przewozy pojazdów samochodowych w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz przewozy ładunków "cargo" zgodnie z konwencją CMR.

Nasze usługi są objęte gwarancjami finansowymi.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 19909Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.20

© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.