Instytucja

Agencja Promocji S.c. Centrum Wizualizacji Miasta

43-100 Tychy
ul. Sienkiewicza 33

kom. 0 601 411 566

http://www.ap.reklama.wizytowka.pl

Agencja Rekalmowa mająca siedzibę w Tychach.

Agencja Promocji s.c. Centrum Wizualizacji Miasta jest jedynym podmiotem na terenie miasta uprawnionym do instalowania słupków informacyjnych z nazwami ulic na terenie miasta Tychy.
Mając na uwadze poprawę oznakowania lokalizacji podmiotów gospodarczych w naszym mieście, przedstawiamy Państwu ofertę instalacji tabliczek dojazdowych do firm. Tabliczki będą najlepszą formą informacji o miejscu w którym znajduje się firma i o sposobie dotarcia do niej. Taka forma prezentacji pomoże nie tylko dostawcom i kontrahentom na szybkie dotarcie do firmy, ale będzie ona jej reklamą 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Będzie codziennie oglądana przez setki osób na skrzyżowaniach ulic i z pewnością bardzo utrwali się w pamięci mieszkańców naszego miasta oraz osób je odwiedzających.
Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia reklamy firmy na słupkach z nazwami ulic. Tabliczki reklamowe o wymiarach 900 ? 200mm wykonane z blachy ocynkowanej, oklejonej folią samoprzylepną, wg przygotowanego i zaakceptowanego projektu. Będą montowane pod tabliczkami z nazwami ulic i tablicami dojazdowymi do instytucji. Mamy nadzieję, iż taka forma reklamy przyniesie Państwu wymierne korzyści i utrwali obraz firmy na lokalnym rynku oraz w świadomości mieszkańców.

Oferujemy również:
bannery reklamowe
szyldy
kasetony
tablice reklamowe
reklama zewnętrzna
wizytówki


Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 22733Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.19

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.