Firma

MUNDIVIE SPÓŁKA AKCYJNA

MUNDIVIE SPÓŁKA AKCYJNA

43-385 Jasienica
ul. Jasienica 607

tel. 33 815 26 27

tel. 33 815 26 30

https://mundivie.com/

Jesteśmy producentem wyjątkowych produktów, a każdy nasz wyrób charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem oraz wyszukanym smakiem. Nasze wyroby tworzymy na bazie odpowiednio dobranych oraz specjalnie skomponowanych składników, które dodane w odpowiednich proporcjach stanowią o ich wyjątkowym smaku i aromacie.

W oparciu o receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie powstają Miodula i Polowaca. W naszych produktach znajdą Państwo zarówno smaki słodkie, miodowe, waniliowe jak również smaki palonego cukru, toffi lub delikatnie owocowe. Aby wydobyć i jeszcze bardziej podkreślić oryginalny oraz wytworny smak i aromat przechowujemy je w beczkach, produkowanych ze starych dębów. W zależności od gatunku i upodobań klienta podajemy je schłodzone, zmrożone, delikatnie podgrzane, lub w temperaturze pokojowej.
Oferujemy Państwu kilka rodzajów Mioduli, które otrzymały w międzynarodowych konkursach wiele nagród i medali. W produkcji naszych Mioduli niezwykle ważne znaczenie mają składniki, a zwłaszcza miód, który nadaje wyrobom wyszukany smak.

Oto nasze propozycje:
- Miodula Prezydencka
- Miodula Premium Destylowany Gin
- Miodula Polska Wódka
- Miodula Espresso
- Miodula Awangarda
- Miodula Staropolska

Proponujemy Państwu także szeroki wachlarz smaków i aromatów Polowacy. Na jej bogaty aromat i wyjątkowy smak wpływają odpowiednio dobrane proporcje.

Oto nasze propozycje:
- Polowaca Pieprzówka Góralska
- Polowaca Bimber Góralski
- Polowaca Przepalanka Góralska
- Polowaca Cytrynówka Góralska
- Polowaca Orzechówka Góralska
- Polowaca Wiśniówka Góralska
- Polowaca Żurawinówka Góralska
- Polowaca Herbaciana Góralska

Różnorodne smaki i aromat Mioduli oraz Polowacy zapewne trafią w gusta zwolenników trunków produkowanych zgodnie z tradycyjnymi recepturami, jak i tych szukających bardziej współczesnych smaków.
Zapraszamy na naszą stronę https://mundivie.com/

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 873Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2023.07.18

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.