Firma

PPHU PONOWA Czesław Trubiłowicz SKLEP MYŚLIWSKI

PPHU PONOWA Czesław Trubiłowicz SKLEP MYŚLIWSKI

43-300 Bielsko-Biała
ul. Straconki 17A

tel. 33 816 32 16 - sklep

kom. 606 420 649

https://mysliwy.bielsko.pl/

Sklep myśliwski PONOWA to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki asortyment produktów światowych marek takich jak lornetki, noktowizory, lunety, termowizory, odzież, obuwie oraz inne akcesoria, które spełnią wymagania zarówno profesjonalistów jak i amatorów. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty nie tylko dla myśliwych. Posiadamy w sprzedaży plecaki, latarki, termosy, porcelanę, biżuterię, książki, czasopisma, płyty i wiele innych. Zapewniamy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę.

W naszej ofercie posiadamy doskonałej jakości noktowizory, które zapewniają obserwację nawet w trudnych warunkach. W naszym sklepie dostępne są również modele umożliwiające nagrywanie obrazu. Noktowizory umożliwiają dostrzeżenie celu bez używania dodatkowych źródeł światła.

Posiadamy również wiele modeli lornetek myśliwskich, lornetek na polowanie czy lornetek turystycznych. Lornetki są niezbędne do obserwacji mocno oddalonych obiektów. Oferujemy lornetki wykonane z materiałów odpornych na działanie wody, kurzu czy wstrząsów.

Kolejny produkt, który znajdą Państwo w naszej ofercie to lunety myśliwskie. Lunety dobrej jakości, które znajdą Państwo w naszym sklepie posiadają duże powiększenie, odpowiednią średnicę obiektywu czy odpowiednio szerokie pole widzenia. Lunety, tak jak inne akcesoria optyczne, mogą być narażone na najróżniejsze warunki atmosferyczne, dlatego im lepsze wykonanie, tym większa jest odporność na rozregulowanie lub uszkodzenie sprzętu.

W naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria termowizyjne - termowizory, monokulary termowizyjne, kamery termowizyjne. Termowizory to urządzenia, które generują obraz na podstawie różnicy temperatur obiektów w jego zasięgu, dlatego urządzenia te są niezastąpione podczas obserwacji, niezależnie od pory dnia i panującego oświetlenia.

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową https://mysliwy.bielsko.pl/

Na zakupy zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej przy ulicy Straconki 17A.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 75Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2023.04.26

© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.