Firma

Wallmuralia

Wallmuralia

43-100 Tychy
ul. Przemysłowa 68

tel. + 48 (32) 700 34 38

http://wallmuralia.pl/

Dzięki wyjątkowej jakości nadrukom na szkle, akrylu czy też płótnie canvas, można dziś tworzyć niezwykłe aranżacje wnętrz. Niezwykłe kolory, nadruki oddające każdy szczegół to charakterystyczne cechy dekoracji ściennych na szkle czy akrylu. Na WALLMURALII chcemy pokazać Wam wszystkie zalety i piękno tych wspaniałych obrazów, paneli i innych elementów wystroju wnętrz.

WALLMURALIA to sklep, w którym proponujemy Wam obrazy na szkle, obrazy na akrylu, obrazy drukowane na płótnie, szklane panele kuchenne, szklane deski do krojenia, ścienne zegary na szkle oraz samoprzylepne naklejki na drzwi. Na każdym z tych produktów możemy nadrukować wybrany przez Was motyw. Dodatkowo, dla każdego z tych produktów, możecie wybrać rozmiar, który będzie najlepiej pasował do wnętrza waszego domu.

Galerie z obrazami, panelami czy też zegarami zawierają po kilka tysięcy wyjątkowych i różnorodnych tematycznie motywów. Mamy nadzieję, że trafimy w gust każdego klienta. Każdy z tych motywów możemy przenieść na szklane dekoracje do kuchni, salonu czy sypialni. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii druku cyfrowego na szklanych i akrylowych płytach zamawiane dekoracje ścienne cechuje najwyższa jakość nadruku i dokładne odwzorowanie najmniejszych szczegółów motywu.

Po wyborze dekoracji (obrazu, zegara czy też panelu na szkle, akrylu czy płótnie) i wpisaniu danych niezbędnych do realizacji zamówienia, możecie wybrać jedną z dostępnych metod płatności. Kilka dni później - w zależności od produktu - przyjedzie kurier z zamówioną dekoracją ścienną.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 19654Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2021.11.26

© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.