Instytucja

EMVET Przychodnia dla Zwierząt

EMVET Przychodnia dla Zwierząt

43-100 Tychy
ul. Młodzieżowa 3

tel. 032 217 55 12

kom. 0 604 088 832

http://www.emvet.tychy.pl

Przychodnia dla zwierząt EMVET działa od 1996 r. W obecnym składzie: trzech lekarzy weterynarii funkcjonujemy od 2002 r. Lata doświadczeń, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesne wyposażenie umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza domena to profilaktyka i leczenie zwierząt domowych, diagnostyka z wykorzystaniem USG oraz chirurgia z pełną opieką pooperacyjną.

Naszych pacjentów przyjmujemy zarówno w lecznicy jak również w trakcie wizyt domowych. Dzięki systemowi pełnionych dyżurów spieszymy z pomocą lekarską w sytuacjach kryzysowych również po godzinach działania przychodni.

Nasza praktyka weterynaryjna obejmuje przede wszystkim opiekę nad małymi zwierzętami domowymi psami i kotami. Nie zapominamy oczywiście o tych najmniejszych pacjentach jak gryzonie czy ptakach egzotycznych. Dla hodowców gołębi prowadzimy specjalnie przygotowany program szczepień ochronnych, diagnostyki laboratoryjnej oraz leczenia.


Przy lecznicy prowadzimy sklepik w którym można się zaopatrzyć w akcesoria związane z hodowlą, pielęgnacją oraz wyżywieniem zwierząt. Na bazie oferowanych w sklepiku karm, preparatów i odżywek jesteśmy w stanie przygotować naszym pacjentom kompleksową dietę.


Na terenie przychodni funkcjonuje również zakład fryzjerski dla psów i kotów prowadzony przez Bożenę Czempas.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 21345Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.