Instytucja

COMFORTEL Sp. z o.o.

COMFORTEL Sp. z o.o.

43-100 Tychy
ul. Dojazdowa 9

tel. 032 218 02 80

fax 032 218 02 99

http://www.comfortel.pl

Firma COMFORTEL specjalizuje się w realizacji projektów telekomunikacyjnych i informatycznych. Oferta skierowana jest do klienta biznesowego, poszukującego kompleksowego rozwiązania teleinformatycznego, rozumianego jako zorganizowanie i wykonanie projektu przy zastosowaniu specjalistycznej wiedzy oraz nowoczesnych produktów dostępnych na rynku.

Doświadczenie zdobyte w telekomunikacji pozwoliło nam uzupełnić ofertę o systemy bilingowe oparte o autorskie oprogramowanie SORT.

Dzięki współpracy z globalnymi potentatami w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania, możemy przygotowywać kompleksowe rozwiązania spełniające nawet najbardziej zaawansowane oczekiwania klientów.

Misja firmy

Wykorzystując posiadaną wiedzę i doświadczenie czynimy rozwiązania telekomunikacyjne bardziej przyjaznymi dla naszych klientów.

Wartości firmy

Wiedza - jesteśmy świadomi, że jakość proponowanych przez nas rozwiązań zależy bezpośrednio od umiejętności i know-how ludzi którzy je tworzą - dlatego szczególną wagę przywiązujemy do rozwoju kompetencji zespołu i stałego podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Doświadczenie - wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań telekomunikacyjnych pozwala nam umiejętnie łączyć je z nowoczesnymi narzędziami informatycznymi.

Elastyczność rozwiązań - przygotowując propozycje rozwiązań słuchamy naszych klientów - łączymy ich wiedzę i potrzeby z naszym doświadczeniem, by w efekcie stworzyć produkt spełniający ich wymagania.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 34986Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.