Instytucja

"Flesh 2" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

"Flesh 2" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

43-100 Tychy
ul. Aleja Bielska 92

tel. 032 328 54 24?

http://www.flesh.com.pl

Firma działa na rynku od 1990 r. Początkowo jako importer farb Tikkurila, stopniowo wzbogacając swoją ofertę o produkty innych firm. Obecnie pragniemy zainteresować Państwa szeroką ofertą w zakresie farb dekoracyjnych, antykorozyjnych, do drewna, tynków, systemów dociepleń i itp. Oferujemy także sprzedaż maszyn barwiących, narzędzi i urządzeń malarskich. Dysponujemy nowoczesną technologią barwienia farb, która obejmuje: maszyny dozujące, mieszalniki, farby bazowe, koloranty, urządzenia do pomiaru barw, oprogramowanie oraz materiały reklamowe promujące bogactwo kolorów.

Firma posiada wymagane karty charakterystyk oraz atesty na oferowane produkty. Istnieje możliwość dostarczenia zamówionego towaru, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa oraz nadzoru w ramach firmowego Serwisu Technologicznego. Ponadto organizujemy szkolenia, pokazy i wdrożenia dla zainteresowanych firm.

Kładziemy nacisk na jakość, nowoczesność, bezpieczeństwo i wieloletnie doświadczenie. Mamy świadomość, że zadowolenie naszego klienta jest niezbędnym warunkiem trwałej współpracy i utrzymania opinii partnera godnego zaufania.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których jakość i spełnienie wymagań międzynarodowych jest wartością nadrzędną. Zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 16557Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.10

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.