Instytucja

"Finans" Sp.z.o.o.

"Finans" Sp.z.o.o.

43-100 Tychy
ul. Aleja Bielska 96

tel. 032 328 53 40

fax 032 328-53-41

http://www.rcu.pl

Regionalne Centrum Ubezpieczeń powstało w 1997 roku, a od 2002 roku nasza siedziba mieści się w Tychach przy Aleji Bielskiej 96, przy skrzyżowaniu ulicy Bielskiej i Żwakowskiej.
Pośredniczymy w sprzedaży ubezpieczeń renomowanych firm z pierwszej dziesiątki listy rankingowej obejmującej 42 towarzystwa ubezpieczeniowe działające w Polsce. Obecnie reprezentujemy takie firmy jak PZU, Warta, Allianz, Generali, HDI Asekuracja, Benefia, Filar, PTU, Cigna STU, Signal Iduna, TUW Pocztowe, MTU,DAS".

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej zgodnie z potrzebą i możliwościami finansowymi klienta. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych zapewniając najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wyszkolony personel jest gotowy do przeanalizowania i przygotowania dowolnej oferty ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fiycznych.

W trosce o dobro klienta, systematycznie analizujemy ciągle zmieniający się rynek ubezpieczeniowy, by przedstawić najbardziej atrakcyjne oferty i alternatywne rozwiązania.

Korzystając z usług biura płacisz za ubezpieczenie tyle samo co w bezpośrednio wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym, a zyskujesz możliwość porównania ofert, doradztwo ubezpieczeniowe oraz pełny serwis, czyli przypomnienia o ratach oraz wznowieniach, a w momencie szkody pomoc w załatwieniu formalności.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 18736Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.09

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.