Instytucja

MEDEOR Nieruchomości

MEDEOR Nieruchomości

43-100 Tychy
ul. al. Niepodległości 34

tel. 032 327 66 68

tel. 032 327 70 14

fax 032 327 66 68

www.fm-nieruchomosci.pl

Nasze Biuro Nieruchomości MEDEOR zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Łączymy profesjonalizm działania z doświadczeniem zdobywanym od 1997 roku.

Za cel od początku stawiamy sobie zadowolenie Klienta, mając na uwadze, że każdy ma odmienne wymagania i inne marzenia. Staramy się w dyskretny i profesjonalny sposób marzenia te realizować.

W naszej Agencji Nieruchomości oferujemy pełną obsługę prawną transakcji realizowanych za naszym pośrednictwem. Staramy się, żeby Klient był obsługiwany w przyjaznej i miłej atmosferze.

Od ponad 9 lat cieszymy się zaufaniem zarówno Klientów indywidualnych, jak i dużych instytucji. Współpracujemy między innymi z TESCO POLSKA, AHOLD POLSKA (HYPERNOVA), AGORA S.A. (GAZETA WYBORCZA), GKS TYCHY, BUDIMEX S.A., FORTUM, Radio KAROLINA.

W naszej Agencji Nieruchomości pracują tylko licencjonowani Pośrednicy, dlatego składając jakąkolwiek sprawę w nasze ręce jesteście Państwo bezpieczni.

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami w naszej Agencji działają zgodnie z przepisami prawa (licencje zawodowe nr 2479 i 2485), są ubezpieczeni i postępują w pracy w zgodzie z standardami zawodowymi i zasadami etyki zawodowej. Są to osoby doskonale zorientowane w rynku nieruchomości.

Aby zwiększyć naszą skuteczność działamy w MLS POLSKA. Jest to system oferowania nieruchomości współpracujących ze sobą biur nieruchomości. Dzięki temu Klient obsługiwany przez naszego Pośrednika ma dostęp do całej oferty z naszego rynku.

Miarą naszego sukcesu jest stały Klient. Możemy się pochwalić, że Klient raz przez nas obsługiwany jest osobą, która przy ponownej własnej transakcji do nas wraca.

Nasi Agenci nie koncentrują się tylko na samej transakcji. Oprócz standardowych czynności pomagają w załatwieniu wszystkich spraw dodatkowych np. pełnomocnictwa, umowy z dostarczycielami mediów, kredyty, rozliczenia z administratorami nieruchomości itp.

Nasza Agencja Nieruchomości współpracuje z Bankami, co ułatwia nam szybkie realizacje transakcji przy płatnościach kredytowych. Potrafimy, znając podstawowe warunki finansowe Klienta pośredniczyć w udzieleniu kredytu najbardziej odpowiedniego dla Kupującego.

Mamy nadzieję, że przekonacie się Państwo do Firmy MEDEOR NIERUCHOMOŚCI i dołączycie do w pełni usatysfakcjonowanych i zadowolonych KLIENTÓW - czego Państwu z całego serca życzymy.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 18303Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.26

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.