Instytucja

Biuro Nieruchomości VOTUM

Biuro Nieruchomości VOTUM

43-100 Tychy
ul. Grota-Roweckiego 32

tel. 032 327 43 75

fax 032 327 43 75

www.votum.domiporta.pl

Biuro Nieruchomości VOTUM działa od 2002 roku i zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie miasta Tychy i województwa śląskiego. Pośrednik odpowiedzialny za wykonywane czynności pośrednictwa to - Jadwiga Różnicka - z licencję zawodową nr 2489.
Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedaży, kupna, zamiany oraz wynajmu nieruchomości. W ramach wynagrodzenia za usługę pośrednictwa oferujemy także fachowe doradztwo. Współpraca z przedstawicielami różnych banków oraz doradcami kredytowymi pozwala naszym Klientom szybko i efektywnie zrealizować marzenia o własnym M lub domu. Pośrednik odpowiedzialny zrzeszony jest w Bielsko - Częstochowsko - Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz posiada ubezpieczenie od odpowiedzialnosci cywilnej.

Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, miłą obsługę oraz bezpieczeństwo prowadzonych transakcji. Gwarancją najwyższej jakości usług jest stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, uczestniczących w szkoleniach organizowanych przez BCK SPON i PFRN.

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 17496Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.20

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.