Instytucja

Biuro Rachunkowe Edis Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Edis Sp. z o.o.

43-100 Tychy
ul. Cienista 15/37

tel. 032 748 02 64

fax 032 748 02 64

http://www.edis.net.pl

Biuro rachunkowe EDIS powstało na początku 2002 roku z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo płacowej podmiotów gospodarczych.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Przy pomocy zatrudnionych w naszym przedsiębiorstwie wysokiej klasy specjalistów jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć naszych klientów oferując oprócz podstawowej obsługi księgowej szereg raportów i analiz, które stanowią gotowe narzędzia wspomagające system decyzyjny oraz zarządczy firmy.

Wychodzimy z założenia, że stałe utrzymanie usług na wysokim poziomie wymaga od nas oraz naszych pracowników regularnego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie, na którym pracujemy spełnia wysokie normy jakościowe a 24 godzinny serwis informatyczny daje gwarancję bezpieczeństwa danych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów krajowych jak i z udziałem kapitału zagranicznego o profilu produkcyjnym, handlowym oraz usługowym.

Gwarantujemy zaangażowanie i doświadczenie połączone z systemowym podejściem do świadczonych usług w oparciu o instrukcje i procedury zarówno własne jak i obsługiwanych przez nas klientów.

Jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 16550Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.10

© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.