Instytucja

BUMECH S.A.

43-100 Tychy
ul. Przemysłowa 47

tel. 032 789 75 03

fax 032 789 10 22

www.bumech.pl

BUMECH S.A. od lat działa w branży maszynowej, specjalizując się w zakresie serwisu, utrzymania ruchu oraz remontach maszyn i urządzeń górniczych. Od 2007 roku zajmuje się również drążeniem wyrobisk podziemnych w kopalniach węgla. Spółka wykonuje także instalacje przemysłowe i urządzenia na rzecz innych gałęzi przemysłu, takich jak np. energetyka zawodowa.

W sektorze serwisu i remontów maszyn BUMECH S.A. funkcjonuje od 2002 roku. Ten obszar działalności jest w przeważającej mierze nastawiony na przemysł wydobywczy, gdyż urządzenia pracujące w wyjątkowo trudnych warunkach pod ziemią wymagają częstych remontów.
Ponadto dla branży maszynowej spółka posiada również ofertę produktową, obejmującą części zamienne wykonywane według dokumentacji własnej lub konkretnego klienta.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku, w 2007 roku spółka uzupełniła swój wachlarz usług o drążenie wyrobisk podziemnych w kopalniach. Tego typu prace wykonywane są w ramach umów konsorcyjnych z innymi podmiotami - w ich zakresie BUMECH S.A. wykonuje obowiązki utrzymania ruchu energomechanicznego dla wykorzystywanych maszyn i urządzeń, udostępniając również do wykonawstwa robót własny sprzęt, w tym kombajny. Utrzymanie ruchu energomechanicznego obejmuje zarówno serwisowanie i naprawę maszyn, jak i zabezpieczanie materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania.

Usługi związane z wykonywaniem instalacji przemysłowych i urządzeń były dotychczas świadczone przede wszystkim dla budownictwa energetycznego. Można je jednak z powodzeniem zaadoptować na potrzeby innych gałęzi przemysłu. W ramach tej grupy robót realizowane są także remonty instalacji lub urządzeń oraz ich podzespołów według własnej dokumentacji technologicznej.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 16944Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

© 2009 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.