Instytucja

JAREX ELEKTRONIK

JAREX ELEKTRONIK

43-100 Tychy
ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 27

tel. 032 219 06 20

tel. 032 219 23 63

www.jarex.com.pl

JAREX ELEKTRONIK - to firma która od początku swojego istnienia zajmuje się akcesoriami komputerowymi. Z myślą o naszych klientach idziemy w kierunku poszerzenia asortymentu nie tylko ściśle związanego z okablowaniem strukturalnym, ale również z sieciami bezprzewodowymi, światłowodami i wszelakim sprzętem służącym do budowy sieci komputerowych. Podejmując te działania zmierzamy do obniżenia kosztów, żeby zaoferować Państwu konkurencyjne ceny głównie na towary firm: 3Com, DIGITUS, D-Link, Panduit, Telegaertner, GFlex, Alcatel-Nexans, Polo, Belden, Legrand i wiele innych - renomowanych producentów, których towary są wysokiej jakości, a co więcej cieszą się uznaniem na polskim rynku.

Swoją ofertę kierujemy głównie do bezpośrednich instalatorów sieci komputerowych, a mając na uwadze fakt, iż każdy klient jest partnerem handlowym - także do firm zainteresowanych współpracą.

Oddajemy w państwa ręce kolejną edycję naszej oferty i zapraszamy do Biura Handlowego naszej firmy, zapewniając wybór wśród szerokiej gamy asortymentu, przy miłej i profesjonalnej obsłudze.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 46100Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.25

© 2009 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.