Artykuły

Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości na Stadionie Miejskim

W czwartek 18 maja w godzinach od 10.00 do 13.00 na Stadionie Miejskim w Tychach przy ul. Edukacji 7 odbędą się Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Targi pracy na Stadionie Miejskim - 19.05.2022
Targi pracy na Stadionie Miejskim - 19.05.2022 · fot. Piotr Podsiadły / UM Tychy


W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertami pracy, zasięgnąć informacji na temat rekrutacji do służb mundurowych, porozmawiać z doradcą zawodowym czy dowiedzieć się jak założyć własną firmę. Będzie to idealna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Swoje oferty przedstawią także Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Pomoc zaoferują również Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach, Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Pracodawcy zainteresowani udziałem w targach są proszeni o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach (32) 781 58 61.

Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są: Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Tychach

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.