Artykuły

Śląski rynek pracy z nowymi rekrutacjami - na pracowników czeka 150 wolnych stanowisk

Artykuł sponsorowany:

Branża przemysłowa na Śląsku nieustannie się rozwija, zapewniając lokalnym mieszkańcom nowe miejsca pracy. Firmy zlokalizowane w Tychach poszukują pracowników na stanowiska związane z produkcją i montażem. Zatrudnione osoby mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne wynagrodzenie, czy szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, ale także premie i dofinansowanie do urlopu. Firmy poszukują zarówno osób z doświadczeniem, jak i kandydatów rozpoczynających pracę na danym stanowisku.

Śląski rynek pracy z nowymi rekrutacjami - na pracowników czeka 150 wolnych stanowisk


Śląsk jest jednym z regionów, w których centra logistyczne i produkcyjne rozwijają się bardzo dynamicznie - tylko w Katowicach od stycznia do końca czerwca 2022 roku ukazało się niemal 1400 ofert pracy dla pracowników produkcji i rzemiosła (źródło: Job Market Insights). Firmy rozwijają swoją działalność, a co za tym idzie, poszukują rąk do pracy na stanowiskach produkcyjnych i montażowych. Pracodawcy są otwarci na zatrudnienie nie tylko osób z doświadczeniem, ale także pracowników, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na danym stanowisku, oferując im szkolenia i rozwój.

Jednym z partnerów rekrutacyjnych firm prowadzących nabór pracowników w tym regionie jest Manpower. Na chętnych do pracy czeka atrakcyjne wynagrodzenie, a także szeroki pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU, czy dofinansowanie do karty MultiSport, umożliwiającej skorzystanie z wielu obiektów sportowych. Atutem jest także dogodna lokalizacja firm. Niektóre z organizacji oferują również premie, dodatek do posiłków w stołówce pracowniczej czy wczasów pod gruszą i pikników rodzinnych.

Firmy prowadzą także program płatnych poleceń wśród pracowników. Każdy z nich otrzyma 300 zł premii brutto w przypadku, gdy rekomendowana osoba zostanie zatrudniona w przedsiębiorstwie. Program poleceń trwa od 1 sierpnia do 31 października 2022 roku. Regulamin dostępny jest w lokalnych biurach Manpower w Tychach.

- Sytuacja na śląskim rynku pracy jest bardzo dynamiczna ze względu na rozwój lokalnych fabryk, centrów logistycznych czy produkcyjnych. W związku z tym, otwieramy nowe stanowiska pracy w Tychach, zachęcając do aplikowania wszystkich, którzy chcą się rozwijać w obszarze produkcji i magazynu. Do kontaktu zapraszamy także osoby bez doświadczenia, które odpowiednio przeszkolimy i przygotujemy do wykonywania obowiązków - mówi Aleksandra Konieczna, ekspertka rynku pracy z Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym firm z regionu śląska.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży produkcyjnej i magazynowej w regionie śląska mogą składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower, przy ul. Niepodległości 55 w Tychach, lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres julia.stefanczyk@manpower.pl. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 606 821 065.
© 2009 - 2023 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.