Instytucja

AP STUDIO

43-100 Tychy
ul. Jaracza 3/17

kom. 0 502 469 977

http://www.apstudio.pl

Jesteśmy firmą która zajmuje się fotografią. Dokumentujemy dla Państwa tak ważne dla was wydarzenia jak: śluby, komunie św., chrzty, imprezy integracyj- ne oraz inne imprezy okolicznościowe.

Wykonujemy także fotoreportaże z rożnego rodzaju imprez oraz organizuje- my sesje fotograficzne dla profesjonal- nych fotomodelek, fotomodeli i amatorów do portfolio (sesje te organizowane są w plenerze z uwagi na ograniczoną liczbę profesjonalnych atelier, a także na malejące zainteresowanie profesjonalis- tów fotografią studyjną).

Zdjęcia wykonujemy wysokiej klasy aparatem cyfrowym i wykonujemy obrób- kę zdjęć w profesjonalnych programach graficznych. Gwarancją wysokiej jakości wykonywanych prac jest wieloletnie do- świadczenie w zakresie fotografii oraz indywidualne, niestandardowe podejscie do klienta. Bardzo elastycznie podcho- dzimy do każdego zlecenia wkładając w naszą pracę dużo zaangażowania. Dobra znajomość zasad fotografii i wyczucie dobrego smaku gwarantuje wysokiej ja- kości efekt nawet w stosunku do naj- bardziej wymagajacych klientów.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 22674Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.20

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.