Artykuły

  • Wydrukuj
  • 21 stycznia 2020
  • 25 stycznia 2020

Nowi najemcy w City Point Tychy

W City Point Tychy nowy klub fitness uruchomi Xtreme Fitness Gyms, otwarcie zaplanowano jesienią. To najszybciej rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness w Polsce. Jeszcze wiosną swój nowy salon w centrum handlowym uruchomi także Orange.

City Point Tychy
Nowi najemcy w City Point Tychy · fot. materiały prasowe


Klub Xtreme Fitness Gyms zajmie całą powierzchnię piętra -1, a czas najmu w kontrakcie ustalono
na co najmniej 10 lat. Nowa umowa zawiera także opcję jej przedłużenia na kolejne pięć lat. Otwarcie klubu planowane jest na jesień 2020 roku.

Wśród nowych najemców w City Point Tychy jest także Orange. Klienci będą mogli korzystać z najnowszego salonu tej sieci już wiosną bieżącego roku. Orange przez najbliższej pięć lat będzie zajmować lokal o powierzchni 90 mkw., na pierwszym piętrze.

W stronę centrum czasu wolnego

Ostatnie dwa lata to okres głębokiej przemiany City Point Tychy. Właściciel centrum - spółka TUP Property - konsekwentnie unowocześnia obiekt i uruchamia nowe jego funkcje. - Do dobrego centrum handlowego przychodzi się dzisiaj także po to, by spędzić czas ze znajomymi, skorzystać z rozrywek dostępnych na miejscu, restauracji czy kina. Ponieważ jest to miejsce czynne 7 dni w tygodniu, pracujemy nad dostarczeniem odwiedzającym nowych możliwości spędzania wolnego czasu, każdego dnia. Dzięki temu nawet w niehandlowe niedziele warto jest odwiedzać nasze centrum - wyjaśnia Jacek Moritz, prezes spółki Alta.

Umowa z Xtreme Fitness Gyms to kolejny krok na drodze do realizacji strategii rekomercjalizacji City Point Tychy. W ubiegłym roku podpisano list intencyjny z Multikinem dotyczący przedłużenia umowy najmu do 2029 roku, co pozwoliło na dalsze inwestycje kinowego operatora. Dzięki temu Multikino w City Point Tychy stanie się niebawem jednym z najnowocześniejszych i najwygodniejszych tego typu obiektów w Polsce.

43-100 Tychy
ul. al. Jana Pawła II 16/18

tel. 032 780 49 59
fax 032 780 66 22

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

© 2009 - 2020 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.