Instytucja

Szkolenia, Doradztwo Personalne, Strategie Rozwoju Paweł Kasprzyk

Szkolenia, Doradztwo Personalne, Strategie Rozwoju Paweł Kasprzyk

43-100 Tychy
ul. Przemysłowa 11/8

tel. 032 217 14 72

kom. 0 607 336 836

http://www.personel.man.pl

Od 1991 roku z grupą konsultantów i trenerów układam i realizuję programy szkoleniowe dla potrzeb średnich i dużych firm, w tym międzynarodowych, globalnych organizacji. W naszej usłudze koncentrujemy się na zaplanowaniu i zrealizowaniu wszelkich działań służących Państwu do:

* zarządzania wynikami,
* motywowania pracowników,
* angażowania pracowników w politykę i wartości firmy,
* promowania zmian.


Jesteśmy autorami oraz współautorami programów edukacyjnych, programów i procedur pracy nad zmianą zachowań i postaw, a także budowania zespołów - powszechnie wykorzystywanych w praktycznych szkoleniach kadry kierowniczej, operatorów, pracowników działów obsługi klienta, sprzedawców i innych. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy systemy i narzędzia wartościowania stanowisk, oceny okresowej pracowników, badania potrzeb szkoleniowych, zadowolenia klientów.

W naszym gronie są osoby mające duże doświadczenie w kierowaniu zespołami - pełnią bowiem kierownicze role w przedsiębiorstwach, spółkach prawa handlowego, są też świetni prawnicy - doświadczeni w prowadzeniu spraw podatkowych, finansowych, restrukturyzacjach firm, ekonomiści na co dzień zarządzający finansami spółek kapitałowych.

Pracujemy w oparciu o jasne zasady etyczne.

Cechuje nas pragmatyzm, umiejętność przewidywania, budowania strategii korzystnych dla Państwa firmy i Waszych Klientów. Nasze doświadczenie w zarządzaniu spółkami prawa handlowego, konsultingu pozwalają nam lepiej rozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 20634Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.17

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.