Firma

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Team Prevent Poland Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Stefana Batorego 19

tel. 32 326 3008

tel. 32 326 3021

fax 32 447 0918

www.teamprevent.pl

Team Prevent Poland Sp. z o. o. łączy międzynarodowe doświadczenie z polską kreatywnością skupiając najlepszych specjalistów. Nasza firma należy do czołowych oferentów usług konsultingowych i szkoleniowych w Polsce.

Bezpieczeństwo pracy


Firma działająca zgodnie z przepisami bhp wykazuje odpowiedzialność społeczną, tym samym chroni i umacnia swój wizerunek. Oferujemy kompleksową obsługę bhp, w tym m.in. audyty, ocenę i analizę ryzyka zawodowego, a także szkolenia oraz rozwijanie kultury i świadomości. W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa obsługa ppoż.: audyty, instrukcje, plany ewakuacji. Przeprowadzamy również szkolenia i symulacje pożaru i ewakuacje pracowników.

Szkolenia


Inwestowanie w wiedzę i podnoszenie kwalifikacji pracowników zapewnia ich bezpieczny rozwój i zapobiega problemom. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte, licencjonowane przez VDA QMC, jak również warsztaty i seminaria, e-learning m. in. z zakresu bhp, ochrony środowiska.

Doradztwo inżynieryjne


Inwestujemy w swoich pracowników, by zagwarantować Państwu wsparcie osób wykwalifikowanych i kompetentnych. Oferujemy pomoc we wdrażaniu sprawdzonych rozwiązań jakościowych w procesach produkcyjnych, kładąc nacisk na wprowadzenie i optymalizację systemów zarządzania, jak również poprawę współpracy z klientami i dostawcami.

Wsparcie produkcyjne


Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że polski rynek stał się rynkiem pracownika, nie pracodawcy. Dlatego też proponujemy Państwu wsparcie w zakresie pozyskiwania pracowników.

Ochrona środowiska


Zastosowanie rozwiązań z obszaru ochrony środowiska pozwala firmom wzmocnić ich pozycję i zwiększyć konkurencyjność. Oferujemy doradztwo i outsourcing środowiskowy, uzyskiwanie pozwoleń, zezwoleń, audyty, opracowanie dokumentacji, ekspertyz. Specjalizujemy się również we wdrażaniu systemów zarządzania, m.in. ISO 14001, PN-N 18001 oraz OHSAS 18001, ISO 45001 czy ISO 50001.

Zarządzanie zdrowiem


Poprawa stanu zdrowia pracowników przyczynia się do wzrostu efektywności ich pracy. Zdrowi i zadowoleni pracownicy to idealna lokata kapitału przedsiębiorcy. Świadczymy usługi takie jak analiza stanu zdrowia pracowników, promocja zdrowia i corporate wellness, dedykowane materiały prozdrowotne, dni zdrowia czy szkolenia z pierwszej pomocy.

Usługi informatyczne


Nierealny jest rozwój firmy bez odpowiedniego zabezpieczenia IT i ciągłej aktualizacji w zakresie systemów informatycznych. Zajmujemy się m. in. obsługą zdalną, oprogramowaniem dedykowanym, monitoringiem CCTV czy tworzeniem stron internetowych.

Control & Rework

Team Prevent proponuje Państwu pomoc w efektywnym i profesjonalnym wykonaniu kontroli jakości. Nasze usługi to kontrola wyrobu gotowego, pomiary, sortowanie, selekcja na każdym etapie procesu, wsparcie produkcyjne, a także naprawy i przepakowanie.

Rozwój personelu


Rozwijanie umiejętności pracowników to podstawa dobrze prosperującego biznesu. Jesteśmy organizatorem takich wydarzeń jak Konferencja TOP automotive, Forum Zdrowego Biznesu, Forum Liderów Ochrony Środowiska, Brunch Jakościowy.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 50410Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2019.03.15

© 2009 - 2021 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.