Instytucja

SZKOŁA TAŃCA RAFAŁ "TITO" KRYLA

43-100 Tychy
ul. Plac św. Anny 4

tel. 032 227 97 76

fax 032 227 97 76

kom. 0 790 603 222

http://www.szkola.rafal-tito.pl

.:POMYSŁ:.

Pierwszą myślą Rafała po opuszczeniu programu YOU CAN DANCE było założenie szkoły tańca pod własną marką. Pragnął rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie pomóc utalentowanej młodzieży w realizowaniu własnych pragnień...

To, co kiedyś wydawało się odległe i nierealne stało się rzeczywistością. Dzięki silnej wierze, determinacji i zaangażowaniu Rafała oraz ludzi dobrej woli powstała pierwsza SZKOŁA TAŃCA TITO w Tychach!

.:SZKOŁA:.

W naszych dwóch salach pod czujnym okiem instruktorów odbywają się zajęcia i warsztaty z najpopularniejszych rodzajów tańca. U nas można spróbować swoich sił w wielu technikach tanecznych oraz poznać ciekawych ludzi.

Nasze kolorowe sale objęte są monitoringiem! Są doskonale oświetlone, a także wyposażone w wielkie lustra i doskonały do tańca parkiet.

Posiadamy również zaplecze sanitarne oraz szatnie z zamykanymi na klucz szafkami.

Szkoła organizuje obozy taneczne i warsztaty tańca z udziałem gwiazd oraz najlepszych tancerzy w Polsce.

.:INSTRUKTORZY:.

Nasi instruktorzy szkolą swój talent na warsztatach w całej Polsce jak i na świecie, podnosząc swoje kwalifikacje pod okiem najlepszych choreografów! A zdobytą tam wiedzę i umiejętności w charyzmatyczny sposób przekazują naszym kursantom podczas zajęć.
Nasi kursanci mogą liczyć na profesjonalizm kadry prowadzącej jak i znakomitą zabawę. Lekcji tańca udziela również sam TITO, który zdradza tajniki kulis programu YOU CAN DANCE. Nie brakuje tutaj znakomitych gości i dobrej choreografii.

Część naszych instruktorów zaprezentowała się w programie TVN "YOU CAN DANCE".

Już dziś serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły i wybrania najbardziej korzystnej dla Państwa opcji. Gwarantujemy, że w SZKOLE TAŃCA TITO nie będzie standardowo i nudno.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 20079Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.29

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.