Instytucja

K-BIT Sp.j. Iskierka, Kozłowski, Tuszko

K-BIT Sp.j. Iskierka, Kozłowski, Tuszko

43-100 Tychy
ul. Grota Roweckiego 44

tel. 032 219 01 82

fax 032 219 01 81

http://www.k-bit.com.pl

Od 1995 roku prowadzimy działalność w branży informatycznej. Realizujemy własne projekty oraz zajmujemy się integracją systemów informatycznych. Specjalizujemy się w obsłudze sektora ubezpieczeniowego. Współpracujemy głównie z towarzystwami ubezpieczeniowymi, brokerami oraz agencjami.

Celem naszego działania jest kompleksowa obsługa klienta poprzez realizację każdego przedsięwzięcia od projektu do wdrożenia. Wykorzystujemy sprawdzone technologie proponując klientowi optymalne rozwiązania techniczne, spełniające jego oczekiwania. Działanie takie zaowocowało współpracą w realizacji projektów informatycznych z wieloma firmami.

W 1996 roku powstał system do obsługi agencji ubezpieczeniowych Agnus. Jako pierwsza wykorzystała go w swojej działalności Centrala firmy Konzeption II wraz z kilkudziesięcioma swoimi agencjami na terenie całej Polski. Współpraca z użytkownikami tego systemu pozwala nam go rozwijać do dzisiaj.

W 1997 roku powstał system Kobuz do obsługi grupowych ubezpieczeń na życie dla Centrali AGF Życie Polska S.A.

Od 1999 roku rozpoczęliśmy współpracę z Centralą T.U. Allianz Życie Polska S.A.Jej efektem jest powstanie systemu Pegaz do obsługi grupowych ubezpieczeń na życie, Pracowniczych Programów Emerytalnych a także funduszy inwestycyjnych. Integralną częścią tego systemu jest baza danych zgłoszeń negocjacyjnych, program kwotacyjny oraz program do ewidencji i obsługi szkód z zakresu ubezpieczeń życiowych. Poszczególne elementy systemu funkcjonują na terenie całego kraju.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 50331Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.25

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.