Instytucja

Himal Sport

43-100 Tychy
ul. Przemysłowa 60

tel. 032 227 83 42

fax 032 227 83 42

http://www.himalsport.com.pl

Przedmiotem działalności "Himal Sport" Jolanta Wielicka jest handel hurtowy, pochodzacymi z importu artykułami turystycznymi i sprzetem wspinaczkowym. Działania handlowe firmy skupiaja się obecnie głównie na sprzedaży towarów następujących firm:

SCARPA Spa- włoski producent profesjonalnego obuwia turystycznego i wspinaczkowego. Współpraca z ta firmą trwa nieprzerwanie od 1992 r. SCARPA oferuje szeroki wachlarz asortymentowy i cenowy obuwia od lekkich butów dla przeciętnego turysty, po specjalistyczne wykorzystywane w trudnych warunkach terenowych i pogodowych ze wspinaczka wysokogórską włącznie. W związku z powyższym odbiorcami tego obuwia są również m.in. Ko9ła przewodników, GOPR i TOPR. Buty SCARPA maja stałych odbiorców i ugruntowaną pozycje na polskim rynku jako towar sprawdzony o wysokich parametrach jakościowych.

GRIVEL- włoski producent sprzętu wspinaczkowego jak: raki, czekany, haki, karabinki, kaski. Wyroby GRIVELA maja wysoką i sprawdzoną marke jakości na rynku światowym jako sprzęt profesjonalny. Na rynku polskim mają również swoich klientów, m.in. również do prac wysokościowych. Z firma GRIVEL współpracujemyy od 13 lat.

JULBO- francuski producent specjalistycznych okularów. Produkty wysokiej jakości o różnym stopniu stopniu pochłanialności promieni UV oraz różnym kątem załamania promieni świetlnych (szkła AQUAPOLAR oraz CAMELEON) co umożliwia uzyskanie pełnego, szczegółowego widzenia ukształtowania terenu na śniegu i powierzchni wodnej. W ofercie są również specjalistyczne okulary lodowcowe.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 20987Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.23

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.