Instytucja

Car Serwis Fabryczna Sp. z o.o.

Car Serwis Fabryczna Sp. z o.o.

43-100 Tychy
ul. Fabryczna 2

tel. 032 329 11 63

tel. 032 329 11 64

fax 032 329 11 65

http://www.csfabryczna.pl

Stacja Car Serwis Fabryczna (CSF) specjalizuje się w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych z grupy Volkswagena (VW, Audi, Škoda, Seat). Świadczymy w pełnym zakresie usługi serwisu pogwarancyjnego.

Wysoka jakość naszych usług nie odbiega od jakości usług oferowanych przez autoryzowane serwisy samochodów z grupy Volkswagena. Ceny za wykonane przeglądy i naprawy są bardzo konkurencyjne. Do napraw wykorzystujemy części renomowanych producentów.

Ponadto nasz Serwis dokonuje ekspresowych napraw i wymiany części innych marek samochodów. Na terenie Stacji znajdują się nowoczesne bezdotykowe myjnie samoobsługowe oraz stanowiska ze specjalistycznymi odkurzaczami samochodowymi. Stacja Car Serwis Fabryczna (CSF) dokonuje także pełnej diagnostyki samochodu oraz przeprowadza przeglądy rejestracyjne i badania techniczne na Stacji Kontroli Pojazdów (SKP). W sklepie znajdą Państwo atrakcyjną ofertę części i akcesoriów samochodowych, a nasi doświadczeni i fachowo wyszkoleni pracownicy zawsze chętnie służą Państwu pomocą!

Oferta Stacji Car Serwis Fabryczna (CSF) skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Korporacyjnych.
Fachowa obsługa, przystępne ceny i atrakcyjne położenie na skrzyżowaniu najważniejszych szlaków komunikacyjnych w regionie gwarantują dostępność i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 19524Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.07.21

© 2009 - 2024 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.