Instytucja

ANEMON Dorota Don-Ratajska

ANEMON Dorota Don-Ratajska

43-100 Tychy
ul. Bukowa

kom. 0 669 673 763

www.anemon.pl

Przyjemność w zgodzie z naturą - to cel naszych działań.

Nasza firma powstała by codzienne czynności sprawiały przyjemność, pozytywnie oddziaływały na ciało, a poprzez aromatoterapię koiły lub pobudzały zmysły. Od tysiącleci znany jest niezwykły wpływ zapachu na samopoczucie i emocje. Dzięki właściwie dobranemu aromatowi można na przykład ułatwić zasypianie lub poprawić koncentrację. Roślinne składniki, przeciwdziałają alergiom, a dzięki redukcji coraz powszechniej otaczających nas chemikalii, zwiększamy nasze szanse na długie, zdrowe życie w zgodzie z naturą.

Podstawowym kryterium wyboru kosmetyków są najwyższej jakości, wyłącznie naturalne i roślinne składniki. Podejmując decyzję o zaoferowaniu danego produktu na stronach www.anemon.pl kierowałyśmy się również naszymi własnymi potrzebami i gustami, każdy z przedstawionych produktów testowałyśmy osobiście! Wiele kosmetyków pomimo atrakcyjnego wyglądu zostało odrzuconych, ponieważ nie spełniały naszych oczekiwań, rozczarowywały. Dzięki temu mamy pewność, że nasza oferta jest najlepsza z najlepszych.

Zgoda z naturą to także szacunek dla naszych braci mniejszych, dlatego oferowane przez nas produkty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 19277Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2009.09.21

© 2009 - 2019 pless intermedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.